Nauka jazdy na łyżwach

Naucz się jeździć na łyżwach. Nie ważne ile masz lat.

Nie umiesz jeździć na łyżwach? Jazda z pingwinkiem stała się nudna? Może po prostu chcesz podnieść swoje umiejętności jazdy i poczuć się pewniej? Nasz instruktor nauczy Cię elementarnych technik poruszania się na łyżwach, pokaże jak lepiej i bezpieczniej poruszać się po lodowisku. Nauka sprawi, że poczujesz pełną radość z jazdy, przestaniesz poruszać się tylko przy bandzie, a hamowanie będzie szybkie, bezpieczne i efektywne.
Zajęcia z nauki jazdy na łyżwach prowadzi pan Piotr, który jest licencjonowanym instruktorem łyżwiarstwa, pasjonatem łyżew i świetnym nauczycielem. Niejednokrotnie na naszym lodowisku instruował debiutujących łyżwiarzy, a robił to z czystej chęci pomocy. Teraz macie okazję wykorzystać wiedzę pana Piotra, umawiając się z nim na indywidualne lekcje nauki jazdy na łyżwach.

Zajęcia odbywają się tylko popołudniami i gł. w dni powszednie. W celu umówienia się na naukę należy skontaktować się z instruktorem telefonicznie. Natomiast sama płatność odbywa się w kasie lodowiska przed wejściem na zajęcia. W ramach zajęć mamy 45 minut nauki i 15 minut organizacyjnych na przebranie się. Po tym czasie rozpocznie się naliczanie minutowe, tak jak w przypadku zwykłego wejścia, więc po zajęciach można zostać na tafli i dalej szlifować właśnie zdobyte umiejętności. Czas ewentualnego rolbowania będzie odliczany od pobytu na lodowisku w taki sam sposób jak przy zwykłym wejściu. Staramy się jednak, żeby w trakcie nauki nie było przerw na pielęgnację tafli.

Piotr – tel. 698 835 482. Kontakt możliwy jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 21:00. Jeżeli w tych godzinach telefon jest nieaktywny, najprawdopodobniej właśnie trwają lekcje z nauki jazdy na łyżwach, instruktor oddzwoni w najbliżej wolnej chwili.

Nauka jazdy na łyżwach

Naukę prowadzi pan piotr, licencjonowany instruktor jazdy na łyżwach

Dzwoń w dni powszednie w godzinach 17:00 - 21:00