Szanowni Goście,

Nasze lodowisko już na etapie projektowania zostało pozbawione cech boiska do hokeja. Było to zamierzone działanie. Wiedząc, że w regionie nie ma tradycji łyżwiarskich, tym bardziej hokejowych, zdecydowaliśmy się nie inwestować w tę dyscyplinę sportu dodatkowych pieniędzy. Życie jednak pokazało, że pasjonatów hokeja nie brakuje również tutaj. Od dłuższego czasu z uporem maniaka amatorzy hokeja, łamiąc regulamin ćwiczyli swoje umiejętności na naszym lodowisku. Jako, że uwagi, ani obsługi, ani innych użytkowników niewiele wnosiły, postanowiliśmy pójść na kompromis.

Nie dziwi nas fakt, że wielu osobom lodowisko kojarzy się z hokejem. Nie każdy jednak w hokeja chce grać, a godziny w których hokeiści są skłonni wynająć płytę lodowiska to godziny najwyższej frekwencji w tygodniu. Nie chcąc zabierać całego lodowiska amatorom zwykłego ślizgania, zdecydowaliśmy o wydzieleniu 1/3 części płyty, na której od teraz dozwolona jest gra w hokeja. W tym samym czasie 2/3 lodowiska są dostępne dla osób niezainteresowanych tym sportem, jednak aktualne rozwiązanie zapobiegnie wpadaniu krążka pod łyżwy innych łyżwiarzy czy też bardziej niebezpiecznych sytuacji.

Dzielenie boiska nie jest zarezerwowane dla wybranych osób. Każda zebrana grupa może podzielić boisko i rozpocząć grę, informując o tym fakcie obsługę w wypożyczalni łyżew, o ile liczy minimum 6 osób.

Wprowadzamy jednak pewne ramy czasowe, w których hokej będzie dozwolony. Zapraszamy więc grupy w dni powszednie od poniedziałku do czwartku po godzinie 19:00. W pozostałych dniach i godzinach gra będzie możliwa jedynie w wyjątkowych, uzasadnionych przypadkach.