Lodowisko Redzikowo, zgodznie z zapowiedzią ruszyło w niedzielę 15 listopada. Trzeci sezon wygląda nieco inaczej niż poprzednie w związku z trwającą pandemią covid19. W związku z nią wprowadziliśmy pewne zasady i ograniczenia, które powinny pomóc zapewnić naszym gościom bezpieczeństwo.

1. Prosimy o zasłanianie ust i nosa aż do wejścia na taflę. Sama jazda na łyżwach jest aktywnością fizyczna, która nie wymaga noszenia maski.
2. Limit osób w jednym momencie został ograniczony do 75% czyli 90 osób.
3. W szatni „niebieskiej” dostępna jest co 4 szafka.
4. W szatni”czerwonej” dostępne są grupy szafek z odstępami pomiędzy grupami. Ma to ułatwić szczególnie wizytę z dziećmi, tak by cała rodzina miała szafki obok siebie, ale mogła zachować dystans od innej grupy.
5. Łyżwy będą dezynfekowane i dopiero suszone.
6. Nie widzimy możliwości stałej dezynfekcji kasków, a tym bardziej akcesoriów do nauki jazdy. Prosimy więc o używanie rękawiczek, które zapewniają również bezpieczeństwo dłoni przed ewentualnym rozcięciem łyżwą. Prosimy także o zakładanie czapek pod kaski.
A przede wszystkim zachowajcie zdrowy rozsądek i bawcie się dobrze. Mamy nadzieję, że chociaż lodowisko dotrwa (wspólnie z Wami) do wiosny 🙂