Za wstęp na lodowisko można płacić karnetem. Jest to ten sam karnet, który pozwala wejść na basen i saunę w Parku Wodnym Redzikowo. W dodatku wraz z uruchomieniem lodowiska zostaje uruchomiona możliwość płatności karnetem za siłownię w Parku Wodnym Redzikowo (dotychczasowe,  miesięczne karnety na siłownię zostają w sprzedaży). W przyszłości to samo rozwiązanie chcemy wprowadzić w kręgielni.

Dosyć często osoby zainteresowane zakupem karnetu pytają „co to znaczy, że płaci się 115 zł, a wartość to 180 zł?”. Jeżeli masz podobne wątpliwości, poniższy opis powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nasze karnety działają podobnie do telefonu na kartę. Wpłacając określoną kwotę na wirtualne konto, możemy z niej korzystać, płacąc za usługi w Parku Wodnym Redzikowo i sąsiednim lodowisku. Ceny karnetów są dwie i różni je długość aktywności konta. Karnet za 115 zł jest ważny przez 3 miesiące, karnet za 300 zł jest ważny przez 6 miesięcy. Normalną rzeczą jest, że zakup karnetu wiąże się jakąś premią dla użytkownika. Tak też jest u nas. Jako, że nasze karnety mają wartość pieniężną, nie jest możliwe uhonorowanie użytkownika dodatkowymi wejściami- a o to najczęściej pytają nasi goście. Co więc w zamian oferujemy? Dodatkowe środki, które można wydać na nasze usługi. To jest właśnie ta wartość karnetu, o której pisaliśmy wyżej. Dzięki temu użytkownik ma możliwość zakupienia (lub doładowania) karnetu za kwotę dużo niższą niż ta, która będzie do wydania. Finalizując, mamy 2 opcje zakupienia karnetu:

  1. Karnet za 115 zł – jest ważny przez 3 miesiące, a w tym czasie mamy do wydania 180 zł.
  2. Karnet za 300 zł – jest ważny przez pół roku, a w tym czasie mamy do wydania 480 zł.

Po skorzystaniu z wybranej usługi, z karnetu jest zdejmowana jej wartość. Trzeba pamiętać, że zawsze będzie to wartość wg aktualnego cennika jak za osobę dorosłą. Przy karnecie nie są liczone żadne ulgi i zniżki. Mimo wszystko wejście z karnetu jest relatywnie tańsze o ok. 30% czyli wychodzi porównywalnie lub taniej niż bilet grupowy czy rodzinny.

  • Z jednego karnetu może korzystać dowolna liczba osób również w jednym czasie.
  • Środki, które zostały na karnecie po upływie terminu jego ważności nie przepadają. Ważność karnetu można przedłużyć w dowolnym momencie przez jego doładowanie.
  • Karnetem można także płacić za wypożyczenie łyżew lub kasku. Nie jest jednak możliwe opłacenie usługi ostrzenia łyżew.